Stowarzyszenie dla Dzieci z Domu Dziecka w Trzcińsku-Zdroju

Biegi w Płotach

W ramach treningów Łoboziaków członkowie stowarzyszenia Fani Formy zorganizowali dzieciom wyjazd do Płot, na popularny bieg  „O sztachetkę”. Wyjazd odbył się w ramach programu Społecznik.

Cała grupa mogła zwiedzić miasteczko i przygotować się do startów. Nasze dziewczyny Raisa, Daria, Nikola, zajęły czołowe miejsca w swych kategoriach wiekowych. Doping zorganizowany przez nasze dzieci bardzo spodobał się prowadzącemu całą imprezę, przez co  chwile podchodził do nas i zagadywał o wrażenia.

Byliśmy też częścią grupy pomagającej w organizacji biegu dla dorosłych. Dzieci rozstawione na trasie podawały wodę, odpowiadały za punkt z poczęstunkiem. W biegu głównym zdecydowali się wystartować Gosia i Kacper. Biegli pod opieką pani Kasi Otoki i pana Grzegorza Sakowskiego i obydwoje ukończyli 10 km dystans. Wielkie brawa dla nich!!!

Wielką frajdą było spotkanie ze znaną polską lekkoatletką panią Angeliką Cichocką, która wręczała medale i cierpliwie pozowała do zdjęć, także z Łobuziakami.

Wspaniały wyjazd za który dziękujemy organizatorom i opiekunom, a więc pani Kasi Otoce, pani Marii Woźniak, pani Renacie Bernackie, pani Monice Pluskot, pani Monice Kłonowskiej, panu Grzegorzowi Sakowskiemu i panu Piotrowi Przytule.