Stowarzyszenie dla Dzieci z Domu Dziecka w Trzcińsku-Zdroju

Biegamy i włosy obcinamy

Kolejny trening biegowy bardzo się nam przydał. Nie da się ukryć, że w zimowe dni wdarła się monotonia, ciągle tylko szkoła-dom. Troszkę nam brzuszki urosły, twarzyczki się zaokrągliły, więc czas najwyższy wziąć się za trening. Nasza niezmordowana pani Kasia Otoka wzięła nas w obroty. Nie zabrakło rzecz jasna pozostałych członków stowarzyszenia Fani Formy, a więc pań Renaty, Marii, Moniki. Dzieci trenowały jak zawsze pod okiem naszego wychowawcy pana Piotra Przytuły.

Tym razem trasa biegowa prowadziła na stadion miejski, gdzie przebiegnięto kilka pętelek.

Po powrocie na dzieci czekała jedna z niespodzianek, mogły obejrzeć przygotowywane dla nich kubeczki. Zostaną one przekazane podczas II edycji biegu wielkanocnego.

Kolejnym miłym momentem wieczoru była wizyta gości. Pani Bogusia Depa, wraz z mężem postanowili sprawić prezent dzieciom i zaoferowali usługi fryzjerskie. Pani Bogusia sama jest aktywną biegaczką, uczestniczką też i naszego biegu. Liczba chętnych przewyższyła początkową listę, a mimo to pani fryzjerka cierpliwie obsługiwała wszystkich chętnych. Dużą pomoc dała jej nasza Kasia, która też kształci się na fryzjerkę.

Bardzo dziękujemy naszym gościom za wizytę, upominki i czas, jaki z nami spędzili. Specjalne podziękowania dla pani Kasi Otoki, za wielką cierpliwość do nas i pasję jaką nas zaraża. Dziękujemy!!!